Portál Práce


Zubní lékaři

Popis pozice

kontakt:MUDr. Jan Pavel Novák, tel.: +420 608 565 969, e-mail: novak(at)skutecnylekar.cz, prvotní kontakt telefonicky či emailem, místo výkonu:Na Florenci č.p. 2116/15, Praha 1.
Rádi bychom na cestě zubní praxe The Clinic udělali další krok a našli novou kolegyni zubařku / kolegu zubaře. Dentální kliniku v centru Prahy v obchodním komplexu Florentinum jsme založili před třemi lety a nyní se již rozrostla natolik, že se o svou práci a dosavadní poznatky chceme podělit s dalším členem našeho týmu zubních specialistů. Klientelu naší praxe tvoří převážně zahraniční pacienti a práci zakládáme nejen na špičkovém přístrojovém vybavení, ale především na našem sehraném pracovním týmu. Hledáme šikovné a aktivní kolegy, kteří na sobě chtějí dále pracovat a vzdělávat se. Požadujeme anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni, další jazykové znalosti velkou výhodou. Pro více informací, prosím, volejte na uvedené číslo, kde Vám vše rádi osobně představíme. Pozice není zcela vhodná pro úplně absolventy, oceníme alespoň minimální praktické zkušenosti a schopnost samostatného vedení základních dentálních zákroků. Výběrové řízení bude probíhat především na základě osobních pohovorů, v případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Základní platové rozmezí při nástupu 30 až 40 000,- Kč.
Špičkové přístrojové vybavení a zázemí pro práci zubaře, individuální přístup k osobním potřebám zájemce, možnost flexibilní organizace pracovní doby, soukromá, převážně zahraniční klientela, podpora dalšího vzdělávání, možnost konzultace s týmem ostatních specialistů, seberealizace, platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace


Základní informace o pozici


Zubní lékaři


Vysokoškolské vzdělání



Lokalita

  • Praha

Kontaktní údaje


MUDr. Jan Pavel Novák
+420 608 565 969

Obor

Zdravotnictví a farmacie

Plat

30000 - 40000 Kč


Odpovědět na inzerát