Portál Práce

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis pozice

Místo výkonu práce Pardubice
Náplň práce: aktivní komunikace se zákazníkem, tvorba cenových nabídke, objednávek, případně grafických návrhů, zaměřování interiérů, řešení reklamací, příprava katalogů, práce s vnitropodnikovým systémem, administrace zboží v e-shopu, spolupráce na realizaci projektů firmy, příprava a účast na výstavách

Požadujeme: prokazatelné obchochodní zkušenosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni, technické dovednosti, praxe s navrhoávním interiérů výhodou, proaktivní myšlení, spolehlivost, samostatněost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, stravenky, firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.
První kontakt telefonikcky, emailem nebo osobně po dohodě.Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední bez maturity

Lokalita

  • Pardubice

Kontaktní údaje

Blažková Alena Lumande Radka,
+420 778 484 964,466 052 047

Obor

Management
Cestovní ruch, gastronomie

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

20000 - 35000 Kč