Portál Práce

Obchodní zástupci

Popis pozice

KO: Janků Kateřina Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: katerina.janku(at)msa.cz.
SŠ/ VŠ ekonomického, obchodního nebo technického směru, praxe na obdobné pozici podmínkou, zkušenosti s armaturami výhodou, ruština na úrovni rodilého mluvčího podmínkou (zaměření na ruský trh), znalost AJ pokročilá, flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti, znalost MS Office.
Pracoviště Dolní Benešov.
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání zákazníků na rusky mluvícím teritoriu, řízení a rozvoj marketingové a prodejní činnosti ruského teritoria, zpracování obchodních a technických nabídek pro rusky mluvící partnery, analýza výsledků prodejních aktivit, reportování nadřízenému, komunikace s dalšími úseky společnosti - nákup, konstrukce, technologie, atd.Práce s PC

Vyšší odborné vzdělání

Lokalita

  • Dolní Benešov

Kontaktní údaje

Kateřina Janků
+420 733 678 252

Obor

Ekonomika, účetnictví, daně
Cestovní ruch, gastronomie

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá
Ruština Pokročilá

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie

Plat

20000 - 0 Kč