Portál Práce

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Popis pozice

Konstrukce forem na vstřik. plastů dle specifikace a zadání zákazníka v software PRO-E; komunikace s vedením projektů o termínech realizace konstrukčních řešení; návrhy a jednání se zadavateli o nových projektech; vzájemná konzultace s úsekem výroby a technologie; odpovědnost za správnost, kvalitu a úplnost dokumentace; aktivní účast při řešení problematiky formy ve výrobě a při funkčních zkouškách. Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s konstrukčním SW (Pro-Engineering, WildFire, Catia); znalost problematiky plastů a forem vítána; všeobecný technický přehled; časová flexibilita, spolehlivost. Nabízíme: možnost profesního a odborného růstu, zvyšování kvalifikace, zajištění dalšího vzdělávání formou školení, konzultací apod., moderně vybavené pracoviště, dotované stravování ve vlastních prostorách firmy, možnost zajištění ubytování, příspěvek na dopravu, jazykové kurzy. Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení.

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Bojkovice

Kontaktní údaje

Markéta Chvalinová
+420 725 337 432

Obor

Strojírenství

Plat

25000 - 35000 Kč